Kwiaty na prezent

Zależy Ci na obdarowaniu ukochanej osoby bukietem pięknych czerwonych róż? Chcesz złożyć komuś wyrazy podziękowania lub życzenia z okazji jubileuszu w dość niekonwencjonalny sposób? A może zależy Ci na zachowaniu pełnej anonimowości i subtelności w wyrażaniu własnych uczuć? Poczta kwiatowa Różany Prezent stanie na wysokości zadania niezależnie od okoliczności!

 Zdecyduj się na współpracę i wybierz dowolny bukiet spośród dostępnych wiązanek, opatrzonych dla ułatwienia imionami kobiet. Ze względu na to, że firmie zależy na kompleksowości usług oraz pełnym zadowoleniu klientów, umożliwia ona dołączenie do wiązanki drobnych upominków oraz oprawionych fotografii, które wraz z kwiatami zapakowane są w eleganckie pudełko, zabezpieczające je przed ewentualnymi uszkodzeniami, które mogą pojawić się podczas dłuższej podróży. 

Niezależnie jednak od części Polski, w której mieszka odbiorca, wiązanki dostarczane są w stanie nienaruszonym i wyglądają dokładnie tak, jakby zrobione były przed kilkoma minutami.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

DMC Firewall is a Joomla Security extension!