Warsztat samochodowy

Firma Gumis zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych usług wulkanizacyjnych oraz naprawczych z zakresu ogumienia oraz mechaniki pojazdowej. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalistów z zakresu działalności samochodowej, w tym warsztatów wulkanizacyjnych, Gumis dokłada wszelkich starań, aby ich działalność opierała się na doskonałej współpracy z klientem, ogromnej wiedzy oraz doświadczeniu. Na stronie internetowej www.gum-is.pl można zapoznać się bliżej z bogatym wachlarzem usługowym oraz najważniejszymi informacjami odnoszącymi się do działalności branżowej serwisu.

W ramach oferty każdy klient może skorzystać z możliwości zakupu opon i felg do wszystkich typów pojazdów, zarówno osobowych, dostawczych i ciężarowych, jak i przemysłowych oraz rolniczych, tłumików, akumulatorów oraz klimatyzacji. 

Gumis to profesjonalna mechanika samochodowa, sprzedaż i naprawa układów wydechowych, kompleksowa troska o jakość ogumienia, obsługa i naprawa klimatyzacji samochodowej oraz wysokiej klasy wulkanizacja.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

DMC Firewall is a Joomla Security extension!