Ciekawe hotele w Polsce

Hotel Maksyma to obiekt zlokalizowany w samym sercu miasta, w XVII-wiecznej kamienicy dostosowanej do wszystkich luksusów i norm XXI wieku. Hotel dysponuje doskonale zorganizowaną bazą noclegową, w skład której wchodzi jedenaście nowoczesnych pokoi wyposażonych w telewizory, sejfy, dostęp do internetu, minibar, oraz możliwość skorzystania z sauny i sali fitness.

Dzięki znakomitej obsłudze oraz pełnemu wachlarzowi usług wypoczynek w hotelu odbywa się w komfortowych warunkach i miłej atmosferze. Wchodząc na witrynę www zapoznać się można z pełną ofertą hotelu, która nie obejmuje tylko i wyłącznie bazy noclegowej, ale także możliwość wynajęcia nowoczesnej i klimatyzowanej sali konferencyjnej oraz restauracji na pięćdziesiąt osób - http://www.hotel-maksyma.pl/pl/restauracja,8.html, świetnie sprawdzającej się jako miejsce odpowiadające wszelkiego rodzaju imprezom okolicznościowym. 

Hotel Maksyma jest więc doskonałym miejscem nie tylko na spędzenie miłych chwil w gronie bliskich osób, ale także na wszelkiego typu spotkania biznesowe.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Our website is protected by DMC Firewall!