Podmiejska zabudowa mieszkalna

Współcześnie powstaje coraz więcej projektów zabudowy mieszkalnej zlokalizowanej z dala od miejskiego zgiełku. Jednym z nich jest osiedle Promyk powstałe pod Poznaniem. Już sama nazwa wskazuje na komfort mieszkania w tym miejscu wynikający z wszechotaczającej ciszy, spokoju i pięknych krajobrazów.

Niemal z każdego okna rozpościerają się widoki zapierające dech w piersiach. Inwestycja stanowi doskonałą ofertę mieszkaniową dla każdego, bez względu na to, czy jest się osobą starszą, samotną lub kilkuosobową rodziną. Nieruchomości obejmują bowiem domy rodzinne o zróżnicowanej wielkości powierzchni użytkowej. Budownictwo odznacza się wysokim poziomem estetyki oraz funkcjonalnością. Te dwie cechy są niezbędne do tego, aby móc mieszkać wygodnie i bezpiecznie. Wszystkie zostały wzniesione przy użyciu najwyższej klasy materiałów budowlanych. 

Ponadto, w pobliżu zlokalizowane są najważniejsze punkty usługowe, takie jak przedszkole, szkoła i najistotniejsze sklepy. Nieruchomości można nabyć tylko w stanie deweloperskim, co stanowi doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce dostosować je do własnych wymagań.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

DMC Firewall is a Joomla Security extension!