Serwis aparatury medycznej

Gdy wystąpił u Państwa problem z funkcjonowaniem urządzenia przeznaczonego do diagnostyki lub rehabilitacji, wówczas prosimy o kontakt w celu uzyskania porady. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy lub zatelefonować, a nasi konsultanci przyjmą zlecenie od Państwa.

Swoje usługi kierujemy głównie do szpitali, klinik i punktów rehabilitacyjnych, czyli do miejsc, gdzie obsługiwanych jest wiele urządzeń i aparatów medycznych. Mimo że posiadają one długi okres gwarancyjny oraz są skonstruowane przez wyspecjalizowane firmy z najlepszej jakości materiałów, to zdarza się, że występuje w nich awaria. 

Jest ona często związana z usterkami elektroniki i układów sterowania. Nasi serwisanci to pracownicy posiadający specjalistyczną wiedzę. Potrafią zlokalizować przyczynę awarii i skutecznie ją usunąć. Nie zwlekaj, ponieważ każdy kolejny dzień przestoju to strata dla twojej placówki i pacjentów. Nie warto oczekiwać kilka dni na zespół serwisantów, my gwarantujemy błyskawiczną pomoc i skuteczność oraz profesjonalizm działań. Zapraszamy do współpracy!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Our website is protected by DMC Firewall!