Taniec nowoczesny i klasyczny

Nasza oferta skierowana jest dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas. Prowadzimy szkołę tańca nowoczesnego i klasycznego. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy niskie ceny, wyszkoloną kadrę instruktorów oraz klimatyzowane pomieszczenia.

Wysoki standard szkoły i jej dobra opinia wynika także z posiadania dobrze wyposażonych sal do ćwiczeń. W każdym pomieszczeniu podłoga pokryta jest miękkim parkietem oraz ścianą luster. Dysponujemy wygodną przebieralnią i gwarantujemy wysoki poziom sanitarny. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu! Koszty nauki uzależnione są od rodzaju kursu, długości jego trwania oraz od liczebności grupy. Oferujemy zniżki rodzinne oraz rabaty przy zakupie kolejnego kursu. 

Możesz zdecydować się na zajęcia w grupie lub na lekcje indywidualne, gdzie instruktor będzie tylko do twojej dyspozycji. Dzięki tej formie zajęć szybko i bezstresowo opanujesz kroki taneczne. Już po kilku lekcjach będziesz brylować na parkiecie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Our website is protected by DMC Firewall!