Taniec nowoczesny i klasyczny

Nasza oferta skierowana jest dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas. Prowadzimy szkołę tańca nowoczesnego i klasycznego. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy niskie ceny, wyszkoloną kadrę instruktorów oraz klimatyzowane pomieszczenia.

Wysoki standard szkoły i jej dobra opinia wynika także z posiadania dobrze wyposażonych sal do ćwiczeń. W każdym pomieszczeniu podłoga pokryta jest miękkim parkietem oraz ścianą luster. Dysponujemy wygodną przebieralnią i gwarantujemy wysoki poziom sanitarny. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu! Koszty nauki uzależnione są od rodzaju kursu, długości jego trwania oraz od liczebności grupy. Oferujemy zniżki rodzinne oraz rabaty przy zakupie kolejnego kursu. 

Możesz zdecydować się na zajęcia w grupie lub na lekcje indywidualne, gdzie instruktor będzie tylko do twojej dyspozycji. Dzięki tej formie zajęć szybko i bezstresowo opanujesz kroki taneczne. Już po kilku lekcjach będziesz brylować na parkiecie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

DMC Firewall is a Joomla Security extension!