Opieka nad sprzętem medycznym

Jeżeli jesteś w posiadaniu skomplikowanych i drogich urządzeń medycznych, takich jak usg, rtg, czy też unitów stomatologicznych, wówczas nasza oferta skierowana jest właśnie do ciebie. Każde urządzenie po pewnym czasie potrafi odmówić posłuszeństwa, a jako, że jest to drogi, specjalistyczny sprzęt, bardzo potrzebny do diagnostyki, to ważna jest szybkość jego naprawy.

Gwarantujemy ci skuteczność i terminowość napraw gwarancyjnych oraz po jej upływie. Aby w porę dostrzec niepokojące objawy i zapobiec większej awarii oferujemy okresowe przeglądy Państwa urządzeń. Nasi fachowcy są do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Udzielą wyczerpujących wyjaśnień na temat działania urządzenia. Jeśli nie mają Państwo jeszcze stałego serwisanta lub poprzedni nie spełniał Państwa oczekiwać zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Terminowość, fachowość, dobry kontakt oraz oszczędność Państwa czasu to nasze mocne strony. Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, ponieważ większa wiedza i doświadczenie są podstawą naszej działalności.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Our website is protected by DMC Firewall!